איגוד השיווק הישראלי העניק פרס מפעל חיים בשיווק לפרופ' אוריאל רייכמן, נשיא ומייסד המרכז הבינתחומי הרצליה

22 ביוני 2017

איגוד השיווק הישראלי העניק פרס מפעל חיים בשיווק לפרופ' אוריאל רייכמן, נשיא ומייסד המרכז הבינתחומי הרצליה

איגוד השיווק הישראלי העניק פרס מפעל חיים בשיווק לפרופ' אוריאל רייכמן, נשיא ומייסד המרכז הבינתחומי הרצליה, במסגרת טקס הכרזת הזוכים של תחרות השיווק האפקטיבי, ה-EFFIE, שהתקיים ב-5 ביולי.
פרס מפעל חיים בשיווק של איגוד השיווק מוענק זו הפעם השמינית, והוא הפרס היוקרתי ביותר שניתן על ידי האיגוד המייצג את המפרסמים והמשווקים בישראל (עוד בשמו הקודם "איגוד המפרסמים"). בין מקבלי הפרס בעבר: ברונו לנדסברג, מיכאל שטראוס, דן פרופר, ליאון קופלר, אריק רייכמן, עמוס שפירא וגזי קפלן ז"ל.

 

בהענקת פרס זה מבקש איגוד השיווק להביע את הערכתו הגדולה ורבת השנים לפרופ' רייכמן אשר ייסד בשנת 1994 את המרכז הבינתחומי הרצליה.

במהלך שני עשורים הצליח הבינתחומי הרצליה להיות חלוץ בנושאים רבים, להכניס תכניות לימודים בינתחומיות מעודכנות וחדשניות, לגייס את טובי החוקרים בתחומים רבים, לפעול למען השבת מוחות ישראלים לארץ, לבסס את מעמדו של המרכז בישראל ובמישור הבינלאומי, ולהוכיח חשיבה אחרת וחדשנות אקדמית, כאשר כל העת הסטודנט הוא במרכז העשייה האקדמית.
effie2

בתמונה (מימין לשמאל): תלמה בירו, פרופ' אוריאל רייכמן ואייל מליס

מאיגוד השיווק נמסר: "אנו גאים על ההזדמנות להעניק את הפרס היוקרתי –פרס מפעל חיים בשיווק – לפרופ' אוריאל רייכמן, איש חזון וחולם, ורואים במפעל חייו דוגמה ומופת ניהוליים. המודל הייחודי של המרכז הבינתחומי בראשותו, המשלב מצוינות במחקר ובהוראה, בצד אחריות חברתית ומעורבות בקהילה, תורם תרומה משמעותית וחשובה להכשרת מנהיגות העתיד של ישראל".

 

49 מהלכי שיווק מצטיינים יתחרו ב-18 קטגוריות בגמר תחרות האפי 2016. התחרות, המנוהלת ע"י איגוד השיווק הישראלי, איגוד הפרסום והמי"ל מתקיימת בישראל זו השנה ה-15 ושיאה בטקס הכרזת הזוכים שיתקיים ב- 5 ביולי, באולם "שבע" בתל אביב.
האפי הוא פרס בינ"ל יוקרתי, שמתמודדות עליו החברות הגדולות ביותר בעולם ובמשק הישראלי. התחרות נערכת ביותר מ-40 מדינות.