כותבים לפרופ' רייכמן

12

אמנון זהבי – זיכרונות

יולי, 2012

"נראה שמצאת את שביל הזהב לאורכו תכונותיך, יכולותיך וערכיך כפי שקיבלתם ובאת איתם אל הגדוד לפני כל כך הרבה שנים, עברו בשלום את כור המצרף של התגבשות התלכיד הלוחם עבור הכלל, והמשיכו והגדילו משך השנים משקלם הסגולי והשפעתם ומצאת להם ביטוי הולך וגדל במעשים לטובת העם והמדינה, שכולם מהווים פריצות דרך ועשייה חדשנית בלתי פוסקת".

המשך

שאול יונה (כיום שאול ארז) – זיכרונות קבוצת הכדורגל

יולי, 2012

"אוריאל תמיד נתן הכל על המגרש וכך גם כולנו, אהבנו לנצח, אך שמרנו על משחק הוגן, גם ברגעים שחטפנו. ליגת השכונות היוותה עבורנו את מה שהיום היא הליגה המקצועית לילדים ונוער".

המשך

חנן ומרגלית מלצר – ברכות וזכרונות

יולי, 2012

"כשהחלטת להקים את המרכז הבינתחומי הזמנת אותי, בשנת 1994, לאתר בו בחרת לצורך זה (במקום היו אז שרידי מחנה צבאי עזוב) ואמרת לי שכאן תקום אוניברסיטה לתפארת. סיפרתי על כך למרגלית ושנינו איחלנו לך הצלחה, אבל חשבנו שעברת למחנה החולמים… מסתבר שיש אנשים שיודעים להפוך – בנחישותם – חזון למציאות".

המשך

ניצה מנדל – זיכרונות תיכון חדש 1956-60

יולי, 2012

"תיכון חדש היה מוקף שדות רחבי ידיים. אני, גרתי קרוב יותר לת"א ואוריאל גר ממש במרכז העיר רמת גן. בהפליגי על כנפיי הנוסטלגיה אני נזכרת בצעדות הבוקר המשותפות שלנו אל התיכון דרך צינורות המוביל הארצי, ממש על יד תחנת רכבת צפון (היום – רכבת מרכז). אוריאל זכור לי כבן שיח מעניין ונלהב".

המשך

דוד סולטן – זיכרונות

יולי, 2012

"לפני כחמישים שנה, אורי רייכמן הובא על ידי איתמר רבינוביץ כדייר נוסף בדירת הסטודנטים שלנו בגבעת בית הכרם בירושלים. הרושם הראשון שעשה אורי היה של רצינות. רושם זה הלך והתחזק עם הזמן".

המשך

דובי פטרמן – זיכרונות

יולי, 2012

"אורי הקים את רמות, שלוחה חוץ אוניברסיטאית של הפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב. לימים, כאשר הוחלט לסגור את רמות, החל אורי בהרפתקאות המרכז הבינתחומי".

המשך
12